Enea – nasz sponsor tytularny

Z radością informujemy, że Sponsorem Tytularnym naszej drużyny w Lidze Centralnej Kobiet została firma Enea – wicelider polskiego rynku energetycznego w zakresie produkcji energii, który jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo energetyczne państwa! 🔥😀

Enea jest w pełni zaangażowana w transformację energetyczną, inwestuje w rozwój sieci dystrybucyjnej, odnawialnych źródeł energii oraz technologii zapewniających klientom stabilne dostawy energii w akceptowalnych społecznie cenach.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, wspiera inicjatywy na terenie swojej podstawowej aktywności biznesowej, starannie dobierając projekty, które przynoszą korzyści społecznościom lokalnym i angażują je. Grupa Enea wspiera projekty sportowe oparte na długoterminowym rozwoju, łączące sport zawodowy i szkolenie młodzieży. Promocja aktywności fizycznej wśród najmłodszych jest dla Enei niezmiernie ważna, dlatego firma wspiera juniorów i edukację sportową dzieci w ramach Enei Akademii Sportu. Enea jest także sponsorem tytularnym m.in. drużyn siatkarskich i koszykarskich w północno-zachodniej Polsce oraz największych imprez triathlonowych w naszym kraju.

ENEA dziękujemy za wsparcie i zaufanie ‼️

Podobne wpisy